Oskari znanja

OSKARI ZNANJA ZA DRŽAVNA I MEĐUNARODNA

Naša škola može se pohvaliti nizom višestruko nagrađivanih učenika koji su svoje medalje osvajali na državnim i međunarodnim natjecanjima, a najbolji među njima osvojili su i više Oskara znanja. U tablici možete vidjeti popis učenika koji su nagrađeni Oskarima u zadnje četiri školske godine.

Šk.godinaImePrezimeVrsta medaljeRazredVrsta natjecanjaBroj osvojenih Oskara znanja
2020./2021.BornaPerkovićZlatna medalja2. razredPrirodoslovna olimpijada Europske unije 2021.1
2020./2021.BornaPerkovićSrebrna medalja2. razredMeđunarodna fizička olimpijada (IPhO)1
2020./2021.BornaPerkovićSrebrna medalja2. razredEuropska fizička olimpijada (EuPhO)1
2020./2021.ĐurđicaKovačić1. mjesto2. razredDržavno natjecanje iz biologije1
2020./2021.MarioVrdoljak1. mjesto1. razredDržavno natjecanje iz biologije1
2020./2021.Mario Rubić1. mjesto2. razredDržavno natjecanje iz geografije1
2020./2021.PetraKoceić-Bilan1. mjesto2. razredDržavno natjecanje iz latinskog jezika1
2020./2021.PetraKoceić-Bilan1. mjesto2. razredDržavno natjecanje iz hrvatskog jezika1
2019./2020.LukaBulić Bračulj3.mjesto4.razredMeđunarodna matematička olimpijada (IMO)1
2019./2020.LukaBulić Bračulj3.mjesto4.razredKiberprostorno matematičko natjecanje (CMC)1
2019./2020.FraneDoljanin1.mjesto ekipno Državno natjecanje iz debate1
2019./2020.IvanaDžaja1.mjesto ekipno Državno natjecanje iz debate1
2019./2020.KlaraKlanac1.mjesto ekipno Državno natjecanje iz debate1
2019./2020.MirkoArmanda1.mjesto3.razredDržavno natjecanje iz kemije1
2019./2020.AntonioVetma1.mjesto3.razredDržavno natjecanje iz hrvatskog jezika1
2019./2020.LukaBulić Bračulj1.mjesto4.razredDržavno natjecanje iz biologije1
2019./2020.PetraKoceić-Bilan1.mjesto1.razredDržavno natjecanje iz hrvatskog jezika1
2019./2020.BarbaraSumićBrončana medalja4.razred51. Međunarodna kemijska olimpijada 21.-30. srpnja 2019. u Parizu1
2019./2020.MislavBarićBrončana medalja4.razred51. Međunarodna kemijska olimpijada 21.-30. srpnja 2019. u Parizu1
2019./2020.LukaBulić Bračulj1.mjesto4.razredDržavno natjecanje iz matematike1
2018./2019.MislavBarićBrončana medalja4. razred53. MEĐUNARODNA MENDELJEVA OLIMPIJADA (IMChO), St. Petersburg, Rusija, travanj 2019.1
2018./2019.MislavBarićSrebrna medalja4. razredDržavno natjecanje iz kemije1
2018./2019.BartolBućan1. mjesto1. razredDržavno natjecanje iz fizike1
2018./2019.BartolBućanBrončana medalja1. razredMEĐUNARODNA PRIRODOSLOVNA OLIMPIJADA MLADIH (International Junior Science Olympiad> IJSO),Gaborone, Botswana, prosinac 2018.1
2018./2019.BartolBućanSrebrna medalja1. razredPRIRODOSLOVNA OLIMPIJADA EUROPSKE UNIJE (EUSO) 2019., Almada, Portugal, svibanj 2019.(ekipno)1
2018./2019.Luka Bulić Bračulj 1. mjesto3. razredDržavno natjecanje iz logike1
2018./2019.Luka Bulić Bračulj Brončana medalja3. razred12. srednjeeuropska matematička OLIMPIJADA, Bielsko>Białi, Poljska, rujan 2018. (pojedinačno)1
2018./2019.Luka Bulić Bračulj Srebrna medalja3. razred12. srednjeeuropska matematička OLIMPIJADA, Bielsko>Białi, Poljska, rujan 2018. (ekipno)1
2018./2019.Luka Bulić Bračulj Srebrna medalja3. razredMEĐUNARODNA BIOLOŠKA OLIMPIJADA (International BiologyOlympiad> IBO), Teheran, Iran, srpanj 2018.1
2018./2019.Darijan Gudelj 1. mjesto3. razredMeđunarodno natjecanje RoboCup Austrija Open 2019.1
2018./2019.Darijan Gudelj 1. mjesto3. razredMeđunarodno natjecanje RoboFinist Sankt Petersburg 2018.1
2018./2019.AntonioNikolić1. mjesto2. razredMeđunarodno natjecanje RoboFinist Sankt Petersburg 2018.1
2018./2019.DomagojPerkovićSrebrna medalja3. razred49. MEĐUNARODNA FIZIČKA OLIMPIJADA, Lisabon, Portugal, srpanj 2018.1
2018./2019.BarbaraSumićSrebrna medalja3. razred 53. MEĐUNARODNA MENDELJEVA OLIMPIJADA (IMChO), St. Petersburg, Rusija, travanj 2019.1
2017./2018.MirkoArmandaBrončana medalja1. razredMeđunarodna prirodoslovna olimpijada mladih, Arnhem>Nijmegen, Nizozemska, 2. – 12. prosinca 2017.1
2017./2018.MislavBarićSrebrna medalja3. razredPRIRODOSLOVNA OLIMPIJADA EUROPSKE UNIJE (EUSO) 2018., Ljubljana, 28. 4. – 5. 5. 2018. (ekipno)1
2017./2018.AntonioNikolić2. mjesto1. razredSoccer Open >RoboCup Austrija Open, travanj 2018.1
2017./2018.DomagojPerković1. mjesto3. razredDržavno natjecanje iz fizike1
2017./2018.DomagojPerkovićSrebrna medalja3. razred48. Međunarodna fizička olimpijada, srpanj 2017.1
2017./2018.DomagojPerkovićZlatna medalja3. razred2. Europska fizička olimpijada, 28. svibnja – 1. lipnja 2018.1
2017./2018.BarbaraSumićSrebrna medalja2. razredPRIRODOSLOVNA OLIMPIJADA EUROPSKE UNIJE (EUSO) 2018., Ljubljana, 28. 4. – 5. 5. 2018. (ekipno)1
2016./2017.MislavBarićSrebrna medalja2. razredPrirodoslovna olimpijada Europske unije (EUSO)1
2016./2017.Luka Bulić Bračulj Brončana medalja1. razredMeđunarodna prirodoslovna olimpijada mladih [International Junior Science Olympiad], Denpasar, Bali, prosinac 20161
2016./2017.Luka Bulić Bračulj Zlatna medalja1. razredPrirodoslovna olimpijada Europske unije (EUSO)1
2016./2017.Darijan Gudelj Srebrna medalja1. razredMeđunarodna prirodoslovna olimpijada mladih [International Junior Science Olympiad], Denpasar, Bali, prosinac 2016.1
2016./2017.Ivan Jerčić Brončana medalja4. razredMeđunarodna fizička olimpijada (IPHO), Zurich i Kneževina Lihtenštajn, srpanj 2016.1
2016./2017.DomagojPerković Srebrna medalja2. razredPrirodoslovna olimpijada Europske unije (EUSO)1
2016./2017.BarbaraSumićBrončana medalja1. razredMeđunarodna prirodoslovna olimpijada mladih [International Junior Science Olympiad], Denpasar, Bali, prosinac 2016.1