Dragi učenici i roditelji,

obavještavamo vas da će se, temeljem Odluke Stožera civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županije donesene za sve srednje škole naše Županije, od ponedjeljka, 22. ožujka 2021.,  nastava za sve učenike od 1. do 3. razreda održavati prema  modelu C. Ova mjera odnosi se na razdoblje do početka proljetnog odmora učenika, 02. travnja 2021. godine. Nastava će se odvijati na daljinu, u realnom vremenu, prema dnevnom rasporedu sati. Obveza je učenika redovito praćenje nastave. Ukoliko učenik iz bilo kojeg razloga
nije u mogućnosti pratiti nastavu, izostanak trebaju ispričati roditelji na uobičajeni način.

Za učenike završnih razreda nastava će se odvijati u školi.

Sve informacije bit će dostupne na mrežnim stranicama Škole.  Za dodatna pitanja ili upute obratite se svojim razrednicima koji će vam rado pomoći.

Ostanimo odgovorni i čuvajmo zdravlje.

Nadamo se skorom ponovnom susretu, učenju i radu u prostorima naše Škole.
Sretno!

Deana Bokšić, ravnateljica

Ostale objave