Dragi učenici i roditelji,

obavještavamo vas da će se, temeljem Odluke Stožera civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županije donesene za sve srednje škole naše Županije, od ponedjeljka, 14. prosinca 2020.,  nastava u školi održavati prema  modelu C.  Ova mjera odnosi se na razdoblje do završetka prvog polugodišta, 23. prosinca 2020. godine. Nastava će se odvijati na daljinu , u realnom vremenu, prema dnevnom rasporedu sati. Obveza je učenika redovito praćenje nastave. Ukoliko učenik iz bilo kojeg razloga nije u mogućnosti pratiti nastavu, izostanak trebaju ispričati roditelji na uobičajeni način. Očekivani povratak  učenika u školske klupe je početkom drugog polugodišta, 18. siječnja 2021. godine.

Sve informacije bit će dostupne na mrežnim stranicama Škole.  Za dodatna pitanja ili upute obratite se svojim razrednicima koji će vam rado pomoći.

Ostanimo odgovorni i čuvajmo zdravlje.

Veselimo se ponovnom susretu, učenju i radu u prostorima naše škole . Sretno!

Deana Bokšić, ravnateljica

 

Ostale objave