Split, 10. listopada 2016.

III. gimnazija,Split, Matice hrvatske 11, na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ br.87/08, 86/09, 92/10, 105/10-ispravak., 90/11 i 86/12, 94/13., 152/14.) raspisuje         

Opširnije:Natječaj za radno mjesto

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude je na sastanku održanom 10.10.2016. u 13.45. otvorilo tri poslane ponude za organizaciju dvodnevnog izleta u Zagreb 2.b i 2.c razreda planiranog za 17. i 18. prosinca 2016.

Agencije Eridan d.o.o., Kaštel Stari, Perla svjetska putovanja d.o.o., Imotski i Kvarner Express, Split su zadovoljile uvjete raspisanog natječaja te se pozivaju na roditeljski sastanak koji će se održati u ponedjeljak, 17. listopada 2016., u 19.30, u prostorijama III. gimnazije, Split.

Zahvaljujemo svim ponuditeljima na poslanim ponudama.

 

 

Smjena A

Smjena B

RASPORED SATI ZA TZK

 

 

Vrijedi od 13.11.2017 do Uskršnjih praznika

 

prof. Maris Kuzmanić

 

(Ž) Nastava za učenice se održava ujutro u dvorani Zdravstvene škole, a poslijepodne u dvorani Obrtno tehničke škole

 

(M) Nastava za učenike se održava ujutro na FESB-u, a poslijepodne u dvorani Obrtno tehničke škole

 

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

1.AB (Ž)

08:00/14:15

1.C (Ž)

9:30/15:45

 

4.AB (Ž)

08:00/14:15

4.C (Ž)

9:30/15:45

2.ABC (Ž)

08:00/14:15

3.AB (Ž)

08:00/14:15

3.C (Ž)

9:30/15:45

1. DEF (Ž)

08:00/14:15

1.DE (M)

08:00/14:15

1.F(M)

9:30/15:45

4.DEF (Ž)

8:00/14:15

2.DEF (Ž)

08:00/14:15

 

9

TZK

 

prof. Roberto Parunov

 

(M) Nastava za učenike se održava ujutro na FESB-u, a poslijepodne u dvorani Obrtno tehničke škole

 

(Ž) Nastava za učenice se održava ujutro u dvorani Zdravstvene škole, a poslijepodne u dvorani Obrtno tehničke škole

 

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

3.ABC (M)

8:00/14:15

 

1.ABC (M)

08:00h/14:15

2.AB (M)

08:00h/14:15

2.C (M)

9:30/15:45

4.ABC (M)

08:00h/14:15

2.DE (M)

08:00h/14:15

2.F (M)

09:30h/15:45

3.DE (Ž)

08:00h/14:15

3.F (Ž)

9:30/15:45

3.DEF (M)

08:00/14:15

 

4.DE (M)

08:00h/14:15

4.F (M)

09:30h/15.45