1

Uskoro će u školi započeti nova aktivnost - fotoklub. Svi zainteresirani moći će sudjelovati u radionicama u kojima će se učiti o osnovama fotografije, fotografske opreme i uređivanje fotografija. Predavanja će se održavati po dogovoru uz vodstvo maturanata (entuzijasta) u prostorima naše škole. Za prijavu u fotoklub nije vam potrebna nikakva posebna oprema (fotoaparat), već će te na radionici moći koristiti opremu "mentora" ili vlastiti mobitel. Osim radionica u prostorima naše škole, održat će se nekoliko izlazaka na teren gdje će svi skupa fotografirati uz zajedničko druženje. Svaki mjesec bit će održano natjecanje gdje će na zadanu temu polaznici donijeti svoju fotografiju, a o najboljima će odlučivati učenici III. gimnazije.

Prijaviti se možete putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.